RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

David Beckham zakończy karierę po tym sezonie

Publikacja: Czwartek, 16 maja (16:42) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

115-krotny reprezentant Anglii David Beckham ogłosił, że po tym sezonie zakończy karierę piłkarską. Od trzech miesięcy występuje w Paris Saint Germain, z którym zdobył mistrzostwo Francji.

Dziękuję PSG, że dostałem szansę, ale czuję, iż nadszedł czas na koniec gry na najwyższym poziomie i koniec kariery - powiedział 38-letni Beckham.

Ostatnie pięć lat angielski pomocnik, wraz z rodziną (żoną i czworgiem dzieci), spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie grał w Los Angeles Galaxy. W listopadzie 2012 ogłosił, że jego przygoda z tamtejszą ligą dobiegła końca. Wrócił do Europy, a ostatniego dnia stycznia podpisał krótkoterminową umowę z Paris St. Germain.

Wcześniej występował w Manchesterze United, Realu Madryt i Milanie.

Źródło: RMF24/PAP
Tagi: emerytura

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: