W lesie znaleziono zwłoki 55-letniego mężczyzny, który był poszukiwany w związku z zabójstwem małżeństwa z Pionek koło Radomia. To sąsiad zamordowanych małżonków, który był z nimi w konflikcie. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Jak poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz, zwłoki 55-latka znalazł w lesie w okolicy Pionek przypadkowy przechodzień.

Rzeczniczka potwierdziła, że 55-letni mężczyzna był w ostatnich dniach poszukiwany przez policję. Według Chrabąszcz, miał złożyć wyjaśnienia, bo był skonfliktowany z zamordowanym małżeństwem. Jak podawały lokalne media, sąsiedzi spierali się o drogę dojazdową na teren posesji.

Ciała 52-letniej kobiety i jej o rok starszego męża znaleziono we wtorek w nocy na terenie ich posesji w Pionkach. Jak podała prokuratura, po wstępnych oględzinach zwłok u ofiar stwierdzono liczne obrażenia głowy. Policja zatrzymała w tej sprawie trzy osoby, które po złożeniu wyjaśnień w charakterze świadków zostały zwolnione do domu.

(edbie)