RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zderzenie 3 aut, 2 osoby nie żyją

Publikacja: Piątek, 8 listopada (18:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby zginęły w zderzeniu trzech aut osobowych na krajowej "ósemce" w pobliżu obwodnicy Zambrowa. Trasa ma być zablokowana przynajmniej do 20.


Do wypadku doszło, gdy wyjeżdżający z bocznej drogi fiat nie ustąpił pierwszeństwa volkswagenowi. Auta zderzyły się, a później uderzyła w nie jeszcze osobowa kia.

W wypadku zginęli kierowcy fiata i volkswagena. Osoba, która siedziała za kierownicą kii, trafiła do szpitala. Na razie nie wiadomo, w jakim jest stanie.

Po wypadku policja zorganizowała objazd przez Łomżę. Według szacunków funkcjonariuszy, trasa ma być zablokowana przynajmniej do 20.  

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: