Dobiega końca budowa mostu w ramach realizacji inwestycji pt. "Poprawa dostępności do portu Kołobrzeg". To właśnie z tej okazji władze miasta we wrześniu tego roku ukryją w moście specjalną "Kapsułę Czasu", którą w 2114 roku otworzy kolejne pokolenie mieszkańców Kołobrzegu.
Do oprawionej w skórę pamiątkowej księgi każdy będzie mógł wpisać przesłanie dla potomnych. Będzie można też dołączyć zdjęcie lub pocztówkę z pozdrowieniami. Można to robić od wtorku, przez najbliższy tydzień.
Zwój wyłożony jest w informacji turystycznej w ratuszu. Pierwszy wpis, jak się przekonała reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska, już jest i należy do prezydenta miasta.
(acz)