RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zabił kobietę na przejściu, sam zgłosił się na policję

Publikacja: Sobota, 10 lipca (17:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na komisariat w Gliwicach zgłosił mężczyzna, który wczoraj wieczorem zabił na przejściu dla pieszych 60-letnią kobietę. 24-latek nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego uciekł z miejsca wypadku. O jego losie zdecyduje prokurator.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: