Wzmożony ruch od rana można zauważyć na głównych polskich trasach. Więcej samochodów na drogach oznacza niestety większą liczbę wypadków. Z rana do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 44 między Krakowem a Oświęcimiem. W Warszawie na S2 między węzłami Opacz i Lotnisko - w pobliżu alei Krakowskiej - osobówka zderzyła się z autobusem. Na A4 natomiast, w pobliżu Kostomłotów, bus wypadł z drogi. Dwie osoby zostały ranne. Na krajowej 92 - w Zamorzu - śmiertelnie potrącony został rowerzysta.

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :

20:50


Zderzenie samochodu dostawczego z samochodem ciężarowym na dk 75 w miejscowości Tęgoborze odc. Brzesko - Nowy Sącz. Dwie osoby są ranne. Droga jest aktualnie zablokowana. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok. 2 godz.

20:49

Utrudnienie na dk 1 w m. Tychy odc. Pszczyna - Mysłowice. Zderzenie samochodu osobowego i dwóch motocykli. Dwie osoby są ranne. Zablokowana jezdnia w kierunku Mysłowic. Wytyczono objazd przez miejscowość Kobiór. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok. 2 godz.

20:45

Samochód osobowy uderzył w bariery na na drodze S8 na wys. węzła Syców Zachód. Brak rannych. Ruch w kierunku Warszawy odbywa się pasem awaryjnym. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok. 1,5 godz.

19:51

Utrudnienie na dk 63 w miejscowości Danowo odc. Giżycko - Orzysz. Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem. Jedna osoba jest ranna. Droga jest zablokowana. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok. 2,5 godz.

19:25

Na dk 28 w miejscowości Sucha Beskidzka odc. Wadowice - Maków Podhalański zderzył się samochód osobowy z motocyklem. Jedna osoba jest ranna. Wprowadzono ruch wahadłowy. Przewidywany czas trwania utrudnienia ok. 2 godz.

19:01

Utrudnienie na A4 pomiędzy węzłami: Targowisko - Kraków Bieżanów. Zderzyły się 3 samochody osobowe. Zablokowany jest lewy pas ruchu jezdni w kierunku Katowic. Przewidywany czas trwania utrudnienia ok 2 godz.

17:15

Pomiędzy węzłami: Legnickie Pole - Legnica Wschód zderzyły się 3 samochody osobowe. Jedna osoba jest ranna. Zablokowany jeden pas ruchu jezdni w kierunku Zgorzelca. Przewidywany czas trwania utrudnienia ok 2 godz.

17:12

Zderzyły się 2 samochody osobowe na S3 na wysokości węzła Rzęśnica odc. Goleniów - Szczecin  . Są dwie osoby ranne. Zablokowany lewy pas ruchu jezdni w kierunku Szczecina. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok.2 godz.

17:02

Utrudnienie na dk 19 w miejscowości Lubartów odc. Kock - Lublin. Zderzyły się 2 samochody osobowe. Jest jedna osoba ranna. Wprowadzono ruch wahadłowy. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok. 1,5 godz.

16:54

Utrudnienie na Autostradzie A2 pomiędzy węzłami: Grodzisk Maz. - Wiskitki. Spłonął samochód dostawczy. Nie ma osób rannych. Zablokowany prawy pas ruchu jezdni w kierunku Warszawy. Przewidywany czas trwania utrudnienia ok 2 godz.

15:34

Wypadek na dk 59. Na wyjeździe z Mrągowa w kierunku Spychowa zderzył się samochód osobowy z motocyklem. Jedna osoba jest ranna. Droga przez ok. 2 godziny będzie zablokowana.

15:32

Protest trwa także na krajowej 8 między Nadarzynem a Mszczonowem. Zalecany objazd: od strony Wrocławia - na S8 na węźle Mszczonów Północ wjazd na DK 50 do miejscowości Wiskitki, a następnie Autostradą A2 do Warszawy. 

Od strony Warszawy objazd analogiczny do powyższego.

Utrudnienia mogą potrwać do 20.

15:27

Utrudnienie na krajowej 7 w miejscowości Pamiątka. Na odcinku Warszawa - Grójec trwa akcja protestacyjna. Uczestnicy protestu blokują drogę przechodząc przez przejście dla pieszych.

Zalecany objazd: od strony Radomia w kierunku Warszawy DK 50 przez Grójec, Mszczonów do miejscowości Wiskitki, a następnie Autostradą A2 do Warszawy. Od strony Warszawy objazd analogiczny do powyższego.

Protest ma potrwać do 20.

15:13

Utrudnienie na drodze krajowej 22 w miejscowości Rychnowy. To na odcinku Człuchów - Chojnice. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Nie ma informacji o rannych. Wprowadzono ruch wahadłowy. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia - ok. 2 godz.

15:09

Wypadek na krajowej trójce między Jaworem a Bolkowem na Dolnym Śląsku. W Sokolej w zderzeniu dwóch aut ranne zostały dwie osoby.

15:00

Jeszcze przez godzinę mogą potrwać utrudnienia na krajowej 50. W Górze Kalwarii na Mazowszu w zderzeniu samochodu z motocyklem ranna została jedna osoba. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

14:55

Trzy samochody zderzyły się na autostradzie A4 między węzłami Legnica Wschód i Złotoryja. Zablokowany jest prawy pas w stronę Zgorzelca.

14:48

Cztery osoby zostały ranne w wypadku na krajowej 12 w Sieradzu w Łódzkiem. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Droga jest zablokowana.


Utrudnienia były także na A4 na trasie Legnica-Wrocław w stronę Zgorzelca. Po kolizji dwóch samochodów zablokowany był lewy pas. Zablokowaną autostradę mieliśmy natomiast w Poznaniu. W kierunku Świecka bus zderzył się z ciężarówką. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pięć osób rannych zostało niestety na krajowej 50 na Mazowszu. W Wiskitkach zderzyły się dwa samochody osobowe.

APA