RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek w kopalni "Sobieski": Dwóch rannych górników

Autor: Publikacja: Piątek, 5 listopada (08:23) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Dwóch górników zostało rannych w wypadku w kopalni "Sobieski" w Jaworznie. W czasie montowania metalowej obudowy oderwały się bryły węgla i spadły na pracujących tam mężczyzn. Do wypadku poszło 500 metrów pod ziemią.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: