RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek w Bilczy. Dwie osoby zginęły

Opracowanie: Publikacja: Sobota, 25 stycznia (10:09) Aktualizacja: Sobota, 25 stycznia (13:00)

Dwie osoby zginęły w wypadku na DK 73 w Bilczy (Świętokrzyskie). Osobówka zderzyła się tam z autem dostawczym.


Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach powiedział PAP, że do zdarzenia doszło przed godziną 5. 25-letnia kobieta kierująca seatem leonem, jadąc od Kielc w kierunku Morawicy wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas i zderzyła się czołowo z dostawczym renault. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi - relacjonował. 

Samochodem dostawczym kierował 49-letni mężczyzna. Osobowym seatem podróżowało czterech mężczyzn i jedna kobieta. Mimo podjętej reanimacji przez zespół ratownictwa medycznego, życia dwóch mężczyzn, w wieku 21 i 24 lat, nie udało się uratować. Kobieta kierująca osobowym autem oraz pozostali dwaj mężczyźni, w wieku 21 i 23 lat, zostali przewiezieni do szpitala - dodał oficer prasowy.

Kierowca auta dostawczego nie został poszkodowany. 

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: