RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek na przystanku. Tir wjechał w autobus

Publikacja: Piątek, 22 listopada (12:07) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu tira z autobusem na przystanku na ul. Cukrowej w Szczecinie. Obrażenia są na szczęście lekkie. Przyczyny wypadku bada na miejscu policja. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że pedał hamulca w ciężarówce zablokowała butelka, która spadła kierowcy na podłogę.

(edbie)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: