Wyciek kwasu i acetonu na Białołęce
Publikacja: Piątek, 26 sierpnia (08:50)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
Nie ma już zagrożenia w miejscu wycieku kwasu w magazynie firmy kurierskiej w Warszawie. Do niebezpiecznego wycieku kwasu siarkowego i acetonu doszło w nocy na stołecznej Białołęce przy ulicy Daniszewskiej.
W akcji uczestniczyli strażacy zajmujący się ratownictwem chemicznym.
Dzisiaj - jak usłyszał od strażaków nasz reporter - wszyscy pracownicy będą mogli wrócić do swoich zajęć.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mal)