RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wstrząs w kopalni Bobrek-Centrum w Bytomiu

Autor: Publikacja: Piątek, 30 lipca (18:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podziemny wstrząs w kopalni Bobrek-Centrum w Bytomiu - informuje reporter RMF FM Marcin Buczek. Na szczęście nikt nie ucierpiał, choć w zakładzie na pewien czas wstrzymano wydobycie. Wstrząs nie spowodował na dole żadnych uszkodzeń.

Wibracje odczuwalne był też na powierzchni, ale na razie nie ma informacji o ewentualnych zniszczeniach.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: