Jak usłyszała nasza reporterka w Wyższym Urzędzie Górniczym, do wstrząsu doszło wieczorem. W rejonie, w którym zdarzył się wypadek, było w sumie 11 osób. Wszyscy górnicy o własnych siłach wydostali się na powierzchnię.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)