RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wpadł trzy lata po "ustawce"

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Warszawscy policjanci zatrzymali 25-letniego Michała P. powiązanego ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze stołecznych drużyn piłkarskich. Mężczyzna odpowie za udział w bójce tzw. "ustawce" pseudokibiców podwarszawskich drużyn. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2008 roku.

Mężczyzna był zaskoczony, że policjanci go zatrzymali. Uważał , że "ustawka ", w której brał udział dawno została zapomniane.

Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Za udział w bójce grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: