Zatrzymani, pod osłoną nocy wycięli otwór w dachu budynku galerii, po czym przy użyciu sznurkowej drabinki dostali się do wnętrza stoiska. Skradli warte blisko 10 tys. złotych wyroby jubilerskie, w większości będące imitacją drogocennych precjozów.
Niewykluczone, że mężczyźni mają związek z podobnymi przestępstwami na terenie całego kraju.
(j.)