Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, odnaleźli zwierzę w głębi lasu.
Jelonek miał spuchniętą nogę i mocno utykał. Z trudem się poruszał. Gdy podeszliśmy, był spokojny, nie uciekał i bez problemu dał się nam odłowić - relacjonuje st. spec. Grażyna Gołoś z Eko Patrolu.
Funkcjonariusze przewieźli zwierzę do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt przy ul. Korkowej, gdzie zajęli się nim specjaliści.