Niewybuch został znaleziony wczoraj wieczorem na budowie stacji metra Świętokrzyska. Przez całą noc był zabezpieczony przez policję - poinformowała Agnieszka Hamelusz ze stołecznej policji.
Ze względów bezpieczeństwa ewakuowano około 400 osób z sąsiednich bloków i wieżowców. Dzisiaj około południa niewybuch został wywieziony przez policję i straż pożarną. Ładunek zostanie zdetonowany na poligonie. Na czas transportu wstrzymano ruch na ulicy Marszałkowskiej.