Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj w Warszawie. Z wiaduktu na moście Grota-Roweckiego spadł autobus komunikacji miejskiej. W wypadku jedna osoba zginęła, 22 zostały ranne - w tym kilka poważnie. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.


Pojazd przebił barierki na wiadukcie i przełamał się na pół, a jego przednia część - wraz z pasażerami - spadła z wysokości około pięciu metrów. Jak podaje stołeczna policja, najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku jest zasłabnięcie kierowcy autobusu linii 186. Według nieoficjalnych ustaleń reportera RMF FM Krzysztofa Zasady, mężczyzna miał 39 stopni gorączki. 

Kierowca autobusu ze złamaniem trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zostały wykonane badania, które mają ustalić, czy mężczyzna przyjmował środki, które mogły wpłynąć na jego zdolność do prowadzenia pojazdu. Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.