Ratownicy TOPR ostrzegają, że najbliższe dni będą miały niewiele wspólnego z letnią pogodą: będzie padać i drastycznie się ochłodzi. Nie ma mowy o wychodzeniu w góry bez dobrego ubioru - ostrzega dyżurny ratownik TOPR Tomasz Wojciechowski. Potrzebne będą okrycia przeciwdeszczowe, coś ciepłego do ubrania, dobre górskie buty.
Lepiej też wybrać się na wycieczkę wcześniej - zaznacza. O godz. 20 jest już ciemno.
W Zakopanem w powietrzu czuje się już jesień, a kto wie, czy w najbliższym czasie nie poczujemy także zimy.