RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ukrywała narkotyki… w bieliźnie

Publikacja: Czwartek, 31 lipca (21:15) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Do policyjnego aresztu trafiła trójka młodych ludzi zatrzymanych po kontroli drogowej w Skarżysku- Kamiennej w Świętokrzyskiem. Młodzi ludzie mieli w samochodzie narkotyki, które były ukryte w bieliźnie pasażerki.

Młodzi ludzie w wieku od 18 do 30 lat jechali osobowym Oplem i zostali zatrzymani do rutynowej kontroli. Zachowywali się wyjątkowo nerwowo, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Zdecydowali się oni na przeszukanie wnętrza pojazdu i jego pasażerów. Okazało się, że 18-letnia pasażerka ukrywała w biustonoszu 8 porcji zielonego suszu. Wstępne badania wykazały, że to 5,5 grama marihuany.

Właścicielowi zabezpieczonych narkotyków może grozić nawet 3 lata więzienia.

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: