Uciekli z domu w Dywitach. Znaleźli się we Wrocławiu
Autor:
Piotr Bułakowski
Publikacja: Czwartek, 18 września (10:42)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)
Policjanci odnaleźli poszukiwaną 13-latkę, która w miniony piątek razem ze swoim 14-letnim kolegą uciekła z domu w Dywitach w powiecie olsztyńskim na Warmii i Mazurach. Gimnazjalistów znaleziono we Wrocławiu. Nie wiadomo jeszcze dlaczego uciekli.
O odnalezieniu 14-letniego Kamila policja poinformowała już wczoraj. Cały czas trwały poszukiwania młodszej o rok Julii.
W piątek nastolatkowie wyszli ze szkoły już po pierwszej lekcji i ślad po nich zaginął. Policja przeszukała szpitale i dworce, a także miejsca wskazane przez znajomych uczniów, ale bezskutecznie.
(j.)