RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Uciekli z domu w Dywitach. Znaleźli się we Wrocławiu

Autor: Publikacja: Czwartek, 18 września (10:42) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Policjanci odnaleźli poszukiwaną 13-latkę, która w miniony piątek razem ze swoim 14-letnim kolegą uciekła z domu w Dywitach w powiecie olsztyńskim na Warmii i Mazurach. Gimnazjalistów znaleziono we Wrocławiu. Nie wiadomo jeszcze dlaczego uciekli.

O odnalezieniu 14-letniego Kamila policja poinformowała już wczoraj. Cały czas trwały poszukiwania młodszej o rok Julii.

W piątek nastolatkowie wyszli ze szkoły już po pierwszej lekcji i ślad po nich zaginął. Policja przeszukała szpitale i dworce, a także miejsca wskazane przez znajomych uczniów, ale bezskutecznie.

(j.)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: