RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Uciekał przed policją, potrącił funkcjonariusza

Publikacja: Czwartek, 29 grudnia (19:21) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca mercedesa, który uciekał przed policją w Opolu. Podczas próby jego zatrzymania ranny został policjant.

42-latek najpierw spowodował kolizję. Gdy zauważył go policyjny patrol, kierowca zaczął uciekać i wjechał w ogrodzenie. 

Kiedy funkcjonariusz wyszedł z radiowozu, by zatrzymać pirata, ten potrącił go autem. 

Policjant trafił do szpitala.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: