RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trzymał amfetaminę w pudełku po lodach

Publikacja: Sobota, 31 maja (15:37) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Lubelscy policjanci zatrzymali 27-latka, który trzymał w mieszkaniu prawie 100 gramów amfetaminy. Narkotyki były ukryte w pudełku po lodach. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

 

Policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców dzielnicy Kalinowszczyzna może mieć w swoim domu narkotyki. Przeszukanie potwierdziło te przypuszczenia. W jednym z pokoi znaleziono około 50 woreczków strunowych z białym proszkiem. Były one schowane w pudełku po lodach. Po badaniach okazało się, że tajemniczą substancją była amfetamina.

27-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd zdecydował o aresztowaniu go na 3 miesiące.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

(mn)

Źródło: RMF/Policja
Tagi: narkotyki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: