Jak powiedziała nam Ewa Kasińska z policji w Śremie, 22-letni kierowca osobowego opla prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot. Mężczyzna i dwaj pasażerowie - 16- i 18-latek zginęli na miejscu. Kolejne dwie osoby, które jechały autem, trafiły do szpitala. Jedna z nich jest ciężko ranna.
Na razie nie wiadomo, czy kierowca samochodu był trzeźwy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)