RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tak głośno rozmawiali o udanej kradzieży, że wpadli

Autor: Wtorek, 12 marca (17:26)

Do nietypowej sytuacji doszło w Kędzierzynie-Koźlu na Opolszczyźnie, gdzie złodzieje okradli jeden z marketów. Kradzież wyszła na jaw, bo dwie kobiety i mężczyzna zbyt głośno cieszyli się z udanego napadu.

Do sytuacji doszło 9 marca, ale policja poinformowała o nim dopiero teraz. Dzielnicowy, który był po służbie, zwrócił uwagę na dwie kobiety i mężczyznę, którzy głośno rozmawiali o tym, że z pobliskiego marketu wynieśli wiertarkę.

Funkcjonariusz powiadomił swoich kolegów. Policjanci wylegitymowali podejrzanych i znalazła przy nich wspomnianą wiertarkę o wartości ok. 800 zł. Sprzęt wrócił do marketu z którego został skradziony.

Złodziejom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: RMF FM
Tagi: kradzież

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: