Od piątku na polskich drogach doszło do ponad 340 wypadków, które kosztowały życie 28 osób, a ucierpiało w nich ponad 400 ludzi. Od początku majówki w całym kraju zatrzymano też ponad 1240 pijanych kierowców. Na bieżąco sprawdzamy jak wygląda sytuacja na drogach w ostatni dzień majówki. O wypadkach możecie informować nas na Gorącą Linię RMF FM - 600 700 800.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5 lub włącz automatyczne odświeżanie :

20:59

Odblokowana droga krajowa 49 w Nowym Targu (woj. małopolskie). Na ulicy Jana Pawła zderzył się tam 3 samochody. 

20:23

Koniec utrudnienia na dk 3 w pobliżu Lubkowa (woj. dolnośląśkie). Odblokowany został prawy pas w kierunku Lubina. 

20:02

Koniec utrudnień na drodze krajowej 92 w miejscowości Kutno (woj. łódzkie). Przez ostatnie godzny był tam ruch wahadłowy, teraz droga powinna być całkowicie przejezdna.

19:50

Samochód osobowy dachował na krajowej "trójce" w okolicach miejscowości Lubków (woj. dolnośląskie). Zablokowany został prawy pas w kierunku Lubina. 

19:05

Koniec utrudnienia na A1 w pobliżu miejscowości Piątek (woj. łódzkie). Samochód osobowy uderzył tam w bariery. Odblokowany został lewy pas w kierunku Gdańska.

18:49

Przejezdny jest już odcinek A1 w pobliżu miejscowości Świerklany (woj. śląskie). Odblokowano pas w kierunku granicy.

18:33

Na Gorącą Linię RMF FM informujecie nas także o korkach na A1 na bramkach przy Toruniu, jak się jedzie od strony Gdańska, a także na S3 od Świnoujścia aż do Szczecina.

18:26

Koniec utrudnienia na A4 na wysokości Góry Świętej Anny (woj. opolskie). Odblokowany został prawy pas jezdni w kierunku Wrocławia. 

18:15

Na drodze krajowej 92 w pobliżu Kutna (woj. łódzkie) zderzyły się 2 osobówki. 1 osoba została ranna. Wprowadzony został ruch wahadłowy. 

18:02

Na A1 w pobliżu miejscowości Świerklany (woj. śląskie) zderzył się 2 samochody osobowe. Zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku granicy państwa. 

17:56

Odblokowana została krajowa "jedynka" w okolicach Tuszyna (woj. łódzkie). Zderzyło się tam 5 osobówek. Można już jeździć prawym pasem w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. 

17:42

Koniec utrudnienia przy MOP Lubień (woj. kujawsko-pomorskie). Odblokowany został lewy pas jezdni w kierunku Łodzi.

17:32

Na A1 w pobliżu miejscowości Piątek (woj. łódzkie) samochód osobowy wypadł z pasa ruchu i uderzył w bariery. Zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku Gdańska.

17:20

Koniec utrudnienia na "jedynce" w okolicach Kolonii Poczesnej (woj. śląskie). Zderzyło się tam 5 samochodów osobowych. Odblokowany został 1 pas jezdni w stronę Częstochowy.

16:58

Koniec utrudnienia na drodze krajowej 84 w miejscowości Postołów (woj. podkarpackie). Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz dwóch motocykli. W wypadku zostały ranne dwie osoby. Droga była zablokowana od godziny 14.

16:43

Koniec utrudnienia w Głuchowie (woj. łódzkie). Wcześniej zderzył się tam dwa samochody osobowe. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przed godziną jezdnia była tam zablokowana w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Z ruchu wyłączony był też 1 pas w stronę Łodzi. 

16:28

Na dk 49 w Nowym Targu (woj. małopolskie) zderzyły się 3 samochody osobowe. Droga została zablokowana. 

16:22

Na A4 na wysokości Góry Świętej Anny (woj. opolskie) trwa akcja wyciągania samochodu osobowego. Zablokowany prawy pas jezdni w kierunku Wrocławia. 

16:09

Na A1 w pobliżu MOP Kawęczynek (woj. kujawsko-pomorskie) zderzyły się 3 samochody osobowe. Zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku Gdańska. 

16:08

Na A1 w pobliżu MOP Lubień (woj. kujawsko-pomorskie) samochód osobowy wypadł z pasa ruchu i uderzył w bariery. Zablokowany lewy pas jezdni w kierunku Łodzi. 

16:04

Utrudnienie na drodze krajowej 1 w pobliżu Głuchowa (woj. łódzkie). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Zablokowana jezdnia w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego oraz 1 pas jezdni w kierunku Łodzi. 

16:04

 Na krajowej "jedynce" w pobliżu Tuszyna (woj. łódzkie) zderzyło się kolejne 5 osobówek. Zablokowany prawy pas w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. 

15:47

Na krajowej "jedynce" w pobliżu Kolonii Poczesnej (woj. śląskie) zderzyło się 5 samochodów osobowych. Brak informacji o rannych. Zablokowany został 1 pas jezdni w kierunku Częstochowy. Przewidywany czas utrudnienia około 2 godzin. 

(az)