RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strzelanina w Bytomiu, są ranni

Publikacja: Czwartek, 8 lipca (13:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby zostały ranne w strzlaninie w Bytomiu. Policja szuka trzech mężczyzn, którzy prawdopodobnie otworzyli ogień. Funkcjonariusze na razie nie chcą informować o szczegółach.

Przed południem dostali zgłoszenie, o pobiciu przez trzy osoby, mężczyzny w Szombierkach dzielnicy Bytomia. Kiedy przyjechali na miejsce nikogo już tam nie było.

W jednym z mieszkań znaleźli dwóch rannych mężczyzn. Jeden z nich był pobity, drugi miał ranę postrzałową. Został już przewieziony do szpitala. Jego kolega jest przesłuchiwany. Policja szuka napastników. Funkcjonariusze podejrzewają, że mogło chodzić o przestępcze porachunki.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: