Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 21:00. Według wstępnych ustaleń do grupy osób stojących przed dyskoteką podszedł mężczyzna i oddał kilka strzałów. Sprawca uciekł z miejsca strzelaniny samochodem.
Rannych zostało dwóch ochroniarzy. Trafili do ostrołęckiego szpitala. Mają rany postrzałowe tułowia i nóg.
Policja zorganizowała blokady na drogach powiatu ostrołęckiego. Przestępcy nie udało się jednak złapać.
Jak dowiedział się reporter RMF FM, samochód, którym uciekł mężczyzna miał tablice rejestracyjne skradzione kilka dni temu w Ostrołęce.
(mpw)