Jak poinformował rzecznik Centralnego Biura Antykorupcyjnego Jacek Dobrzyński, sprawa dotyczy pracownika Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji miasta Warszawy. Marek W. - jak ustalili funkcjonariusze Biura - miał przyjąć łapówkę w zamian za zatwierdzenie protokołów wykonania robót w jednym ze stołecznych przedsiębiorstw. Wpadł bezpośrednio po przyjęciu pieniędzy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie" - dodał Dobrzyński.
CBA sprawdza teraz, czy mężczyzna już wcześniej przyjmował łapówki. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola.