Minister środowiska zainwestował we własne środowisko. Reporterka RMF FM Agnieszka Burzyńska dowiedziała się o nowym umeblowaniu gabinetu Andrzeja Kraszewskiego. Resort rozpisał przetarg na generalny remont foyer. Na liście znalazło się osiem sof, fotele, stoliki, rośliny doniczkowe, nowe drzwi i jako dodatek: kamyki ozdobne.

Operacja planowana jest z rozmachem. Najpierw demontaż: szklanej ściany, podłogi, parapetów, drzwi oraz instalacji elektrycznej.

Potem w planach jest postawienie nowej ściany, położenie nowej podłogi, malowanie, naklejenie fototapety "Matrix" oraz wstawienie drzwi w kolorze orzech rustikal. Po generalnym remoncie, przyjdzie czas na meble. Będzie to osiem kanap, stoliki, fotele, verticale, kwietniki i rośliny. Preferowany jest "zamiokulkas" o wysokości około 50 centymetrów. Do tego brązowe donice i kamyki ozdobne: koniecznie keramzyt brązowy.

To będzie piękny gabinet ministra Andrzeja Kraszewskiego. To tak na wypadek, gdyby ktoś się zastanawiał, kto jest szefem resortu środowiska.

Zobacz dokładny "Kosztorys - wyposażenie"

Zobacz "Kosztorys szczegółowy - prace remontowo-aranżacyjne"

Zobacz "Kosztorys prac. Branża elektryczna"