Tajemnicza śmierć na Plantach w Krakowie. Obchody 38. rocznicy Sierpnia’80 zakłócone przez demonstrantów. Zamach na przywódcę samozwańczej separatystycznej Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) Aleksandra Zacharczenko. Salmonella w produktach sprzedawanych w Lidlu. Wujek Samo Zło startuje w wyborach samorządowych. Na koniec dnia przygotowaliśmy dla Was przegląd najważniejszych wydarzeń!


Ciało mężczyzny znaleziono o poranku na krakowskich Plantach. Miał wbity nóż kuchenny nóż w klatkę piersiową i inne skaleczenia, był ubrany na sportowo. Leżące zwłoki zauważył przejeżdżający Plantami rowerzysta, który powiadomił policję.  Prokuratura sprawdza okoliczności tajemniczej śmierci 62-latka.

WIĘCEJ O TEJ SPRAWIE DO PRZECZYTANIA TUTAJTUTAJ

Nie żyje Aleksandr Zacharczenko, przywódca Donieckiej Republiki Ludowej

W Doniecku na wschodzie Ukrainy w wyniku wybuchu bomby zginął w piątek przywódca samozwańczej separatystycznej Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) Aleksandr Zacharczenko - poinformowała agencja Interfax, powołując się na władze rebelianckie. Informację potwierdziły ukraińskie służby.

O KONSEKWENCJACH JAKIE MOŻE PRZYNIEŚĆ ŚMIERĆ ZACHARCZENKI PISZEMY TUTAJpiszemy TUTA

Premier i prezydent złożyli kwiaty pod bramą stoczni. Ceremonia zakłócona przez demonstrantów

Z okazji 38. rocznicy Sierpnia’80 prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki złożyli w piątek kwiaty pod historyczną bramą prowadzącą niegdyś do gdańskiej stoczni.

O NIESPOKOJNEJ ROCZNICY PISZEMY TUTAJ

Salmonella w Lidlu. "Nie zaleca się spożywania produktu"


Popularna sieć sklepów Lidl wycofuje ze sprzedaży produkt, w którym - jak czytamy w oficjalnym komunikacie - sanepid stwierdził obecność pałeczek Salmonella. Klienci, którzy zakupili niezalecany do spożycia towar, mogą liczyć na zwrot pieniędzy.

O PRODUKCIE WYCOFANYM Z LIDLA PISZEMY TUTAJ

Wujek Samo Zło kandydatem komitetu Jana Śpiewaka. "Dużo trzeba zrobić dla młodzieży"

Raper Maciej Gnatowski znany jako Wujek Samo Zło jest kandydatem komitetu Jana Śpiewaka Wygra Warszawa do rady dzielnicy Wola. Jak zapowiedział, chce się skupić m.in. na problemach młodzieży i walce z dopalaczami.

O PRZYGODZIE WUJKA SAMO ZŁO Z POLITYKĄ PISZEMY TUTAJ