Słoneczny patrol RMF FM odwiedził dziś Białystok, gdzie rozdaliśmy tysiące przepysznych lodów. Później razem z Rudą z Red Lips zaprosiliśmy mieszkańców na wakacyjne karaoke.


Zaczęliśmy w samo południe na Rynku Kościuszki! Mieliśmy dla mieszkańców 10 tysięcy pysznych lodów i 500 koszulek od RMF FM. A zimne desery się przydały, bo poniedziałek w Białymstoku był wyjątkowo słoneczny i wakacyjny. 

Na Rynku Kościuszki nie zabrakło też muzyki. Razem z Rudą z zespołu Red Lips rozśpiewaliśmy Białystok. 

Wspaniały to był dzisiaj dla mnie czas, piękne popołudnie i oczywiście pyszne lody - mówiła artystka. 


W niedzielę najpierw pyszne lody od RMF FM rozdawaliśmy w Węgorzewie. W tym niewielkim mazurskim miasteczku odbywał się właśnie Naturalnie Mazury Festiwal. To impreza, która ma już ponad 26 lat tradycji. 

Po południu nasz konwój pojechał do Giżycka, gdzie na jeziorze Niegocin rozgrywane były regaty Omega. 

Odwiedziliśmy też Grajewo w Podlaskiem, gdzie w miejskiej hali odbywał się turniej gier wideo Grajewo Game Festival. 

Sprawdźcie trasę Słonecznego Patrolu z RMF FM

Słoneczny Patrol z RMF FM to nasza wakacyjna akcja. Czy pojawimy się w Waszym mieście? Już teraz sprawdźcie naszą trasę!

Do każdego z miast przywozimy gwiazdy piosenki. Pobijamy też rekord w śpiewaniu wakacyjnych polskich hitów i rozdajemy lody - zupełnie za darmo! 

Słoneczny Patrol z RMF FM wystartował w 2 lipca w Koszęcinie w Śląskiem. Kolejne miasta, które odwiedziliśmy tamten dzień to Chorzów i Bytom.

Zobaczcie to na zdjęciach:

Z kolei w miniony poniedziałek 3 lipca Słoneczny Patrol RMF FM gościł w Katowicach. Byliśmy na Placu Szewczyka, gdzie rozdaliśmy ok. 10 tysięcy lodów i przeżyliśmy największe w Polsce karaoke, które specjalnie dla Was poprowadziła Ewa Farna. 

(mal)