RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siedem BMW poszło z dymem [ZDJĘCIA]

Publikacja: Piątek, 24 stycznia (14:37) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności nocnego zdarzenia na ulicy Przyjemnej. Spłonęło 7 samochodów osobowych i samochód ciężarowy. Straty szacowane są na około 2 miliony złotych.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w nocy na ulicy Przyjemnej w Bytomiu. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności spłonęło siedem samochodów osobowych marki BMW.

Z ustaleń policjantów wynika, że jadący ulicą Przyjemną kierowca samochodu ciężarowego najechał na leżącą na jezdni metalową rurę. Doszło do wycieku paliwa i samozapłonu jednego z samochodów. Od niego ogniem zajęły się kolejne auta, w tym także sama ciężarówka.

Wstępnie straty oszacowano na 2 miliony złotych. 

(j.)

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: