Duży ruch na polskich drogach zapanował u progu weekendu. Doszło do kilku groźnych wypadków. Na Gorącą Linię RMF FM informowaliście o korkach i utrudnieniach. Podpowiadaliśmy, jak je ominąć. Zobaczcie zapis naszej relacji minuta po minucie.

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :

20:17

Wypadek na drodze krajowej numer 11 między Tymieniem a Ustroniem Morskim - informujecie na Gorącą Linię RMF FM.

19:40

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na krajowej 7 w Warmińsko-Mazurskiem. W Piławkach, między Miłomłynem a Ostródą, samochód zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Droga jest zablokowana.

19:00

Samochód osobowy zderzył z motocyklistą na krajowej 71 w Strykowie w Łódzkiem. Jak informuje nasza reporterka, utrudniony jest w tej chwili dojazd tą trasą do węzła autostradowego.

18:40" height="17" width="51">Zablokowana jest krajowa 6 w Karlinie w Zachodnipomorskiem. W zderzeniu dwóch samochodów ranne zostały tam dwie osoby. Policja wyzaczyła objazd.17:57

Nasza reporterka Agnieszka Wyderka, która obserwuje ruch w Łódzkiem donosi: Na zakorkowanym zjeździe z autostrady A2 w Strykowie jest dobrze jak na piątek - auta jadą wolno, ale jadą. W dużo gorszej sytuacji są kierowcy zmierzający do węzła autostradowego z Łodzi, bo "jedynka" doprowadzająca tam ruch, jest zakorkowana na długości ponad pięciu kilometrów. Natomiast przed bramkami, na końcu płatnej autostrady A2, jadąc w stronę Warszawy, jest około 1,5-kilometrowy sznur aut.  Natkniecie się też na wahadło na krajowej 70 w Skierniewicach, bo zderzyły się tam dwie ciężarówki.

17:54

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu czterech samochodów osobowych na obwodnicy Trójmiasta - na wysokości miejscowości Karwin. W stronę Gdańska przejechać można tylko lewym pasem.

17:37

Tragiczny wypadek w pobliżu Bargłowa Kościelnego niedaleko Augustowa na Podlasiu. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i dachował. W środku było czterech 15-latków. Jeden z nich nie żyje.

17:18

Na głównych trasach Warmii i Mazur ruch jest większy, ale jedzie się płynnie. Z utrudnieniami trzeba liczyć się na krajowej 51 między Bartoszycami a granicą państwa - tam tir zderzył się z ciągnikiem rolniczym i samochodem osobowym, jedna osoba została lekko ranna. Do wypadku doszło też na 61 w Grajewie - na ulicy Kopernika zderzyły się trzy pojazdy, też jedna osoba została ranna. Krajową 7 w stronę Gdańska podróżuje się - na razie - bez problemów.

17:06

Zablokowana jest też krajowa 60 na Mazowszu. W Gogolu Wielkim między Ciechanowem a Makowem Mazowieckim samochód osobowy zderzył się z motocyklem. 1 osoba została ranna.

17:00

Zablokowany jest wyjazd z Łomży w kierunku Białegostoku. W Piątnicy na krajowej 64 zderzyły się dwa samochody. Trzy osoby są poszkodowane.

16:50

Groźny wypadek na dolnośląskim odcinku A4. Trzy osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów między węzłami Udanin i Jarosław. W kierunku Wrocławia można przejechać tylko prawym pasem.

16:16

Na Podkarpaciu są kłopoty remontowe na drodze krajowej numer 72 Pilzno-Jasło, a ruch wahadłowy z powodu osuwiska wprowadzono w Bukowej. Wahadło jest także na krajowej 28 na trasie Sanok - Przemyśl - na moście w Terawie Wołoskiej. W Lublinie jest tradycyjnie ciasno na Al. Kraśnickiej, czyli na krajowej 19. Na wylocie i wjeździe od Rzeszowa wciąż trwa przebudowa drogi. Coraz więcej samochodów jest na krajowej 82: Lublin - Włodawa. Zaczynają się weekendowe wyjazdy na Pojezierze Łęczyńsko - Włodawskie.

16:07

Siedem osób zostało rannych w zderzeniu radiowozu z autobusem komunikacji miejskiej. Do wypadku doszło na ulicy Pstrowskiego w Olsztynie. TUTAJ PRZECZYTACIE WIĘCEJ NA TEN TEMAT

16:06

16:05


Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów na krajowej 70 w Skierniewicach w Łódzkiem. Trasą można przejechać tylko wahadłowo. Gigantyczny korek na dolnośląskim odcinku autostrady A4. Długa kolejka samochodów ustawia się przez węzłem Kostomłoty na jezdni od strony Legnicy. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe i bus. Dwie osoby trafiły do szpitala. W stronę Wrocławia przejechać można tylko jednym pasem.

16:03

O ogromnych korkach w Katowicach informujecie nas także na Gorącą Linię RMF FM. Na wyjeździe z miasta w kierunku Warszawy zderzyły się trzy samochody osobowe. Nikomu nic się nie stało.

(mal)