Kierowca auta zginął w zderzeniu z pociągiem. "Do zdarzenia doszło w niedzielę na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Nielepie" – powiedziała oficer prasowa komendy w Świdwinie Katarzyna Kopacz. Ruch pociągów był przez kilka godzin wstrzymany.

Świdwińska policja zgłoszenie o wypadku otrzymała o godz. 8.38 w niedzielę.

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Nielepie (woj. zachodniopomorskie) osobowa skoda zderzyła się z pociągiem relacji Gdańsk - Szczecin. Nie żyje 26-letni mężczyzna, kierowca samochodu - przekazała Katarzyna Kopacz z komendy w Świdwinie. 

Mężczyzna podróżował sam.

Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Prowadzone są czynności, które pozwolą na wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

PKP Polskie Linie Kolejowe poinformowały w komunikacie, że ruch pociągów na trasie Rąbino - Świdwin do ok. godz. 12 był wstrzymany. 

"Przewoźnik POLREGIO i PKP INTERCITY wprowadził zastępczą komunikację autobusową" - poinformowała spółka.

/RMF FM
/RMF FM
Po jeszcze więcej informacji odsyłamy Was do naszego nowego internetowego Radia RMF24.pl

Słuchajcie online już teraz!

Radio RMF24.pl na bieżąco informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.