Rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych, gdy paliło się czerwone światło. Mężczyzna trafił do szpitala, ale jest w dobrym stanie i już został przesłuchany przez policjantów.
Na razie nie wiadomo, czy rowerzysta był trzeźwy. Do badań pobrano jego krew; na wyniki trzeba będzie zaczekać około miesiąca.
Właściciel pojazdu, który potracił rowerzystę, będzie w najbliższym czasie przesłuchany. Na filmie możecie zobaczyć, jak dramatycznie wyglądał ten wypadek: