Ryszard Petru pozywa Leszka Millera i Janusza Palikota ws. naruszenia dobrego imienia lidera Nowoczesnej. Miller i Palikot mówili o Petru, że to "człowiek wynajęty przez banki". KW Nowoczesna domaga się sprostowania i przeprosin. Co na to liderzy Zjednoczonej Lewicy? KORWiN z kolei składa na Petru zawiadomienie do prokuratury. Jak Nowoczesna będzie walczyła o wyborców? PO wylicza, ze koszt propozycji podatkowych Ryszarda Petru, które wyniosłyby budżet około 20 mld złotych. Czy uda się przeprowadzić emerytalny projekt prezydenta? W poniedziałek gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie lider Nowoczesnej Ryszard Petru.

Ryszard Petru pozywa Leszka Millera i Janusza Palikota ws. naruszenia dobrego imienia lidera Nowoczesnej. Miller i Palikot mówili o Petru, że to "człowiek wynajęty przez banki". KW Nowoczesna domaga się sprostowania i przeprosin. Co na to liderzy Zjednoczonej Lewicy? KORWiN z kolei składa na Petru zawiadomienie do prokuratury. Jak Nowoczesna będzie walczyła o wyborców? PO wylicza, ze koszt propozycji podatkowych Ryszarda Petru, które wyniosłyby budżet około 20 mld złotych. Czy uda się przeprowadzić emerytalny projekt prezydenta?  W poniedziałek gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie lider Nowoczesnej Ryszard Petru.
Ryszard Petru /Radek Pietruszka /PAP

Jeżeli chcesz, by w Twoim imieniu Konrad Piasecki zadał pytanie Ryszardowi Petru wpisz je w komentarzu pod artykułem lub wyślij mailem na adres fakty@rmf.fm , wpisując w tytule wiadomości: "Pytanie do Ryszarda Petru".

Tak w piątek na pytania słuchaczy odpowiadał Michał Kamiński.