W Turku w województwie wielkopolskim doszło do rodzinnej tragedii. 9-letni chłopiec miał zostać zamordowany przez swojego 19-letniego brata - ustalili nieoficjalnie dziennikarze RMF FM.

Według nieoficjalnych ustaleń reportera RMF FM Mateusza Chłystuna, zabójstwa 9-latka miał dokonać jego starszy 19-letni brat. Rodzeństwo miało pokłócić się o dostęp do komputera. W trakcie awantury starszy z braci sięgnął po nóż i pchnął nim kilka razy chłopca. Mimo próby reanimacji dziecko zmarło. W chwili tragedii w mieszkaniu, w którym doszło do zabójstwa miały przebywać matka i babcia rodzeństwa.

Prokuratura na temat zdarzenia wciąż mówi bardzo niewiele, potwierdza jedynie, że tragedia miała miejsce, a śledczy wyjaśniają jego okoliczności na miejscu - w mieszkaniu przy ulicy Wyzwolenia. Na jutro jest zaplanowana sekcja zwłok dziecka. Dzięki niej poznamy przyczynę zgonu. Sekcja zostanie przeprowadzona około południa - przekazała PAP prokurator Aleksandra Marańda.

19-latek został zatrzymany przez policję, nie wiadomo jednak kiedy zostanie przesłuchany. 

Na miejscu tragedii ciągle pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczają dowody i ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.