RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Próbowała przemycić viagrę z Egiptu "dla kolegów"

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

1400 tabletek viagry przywiozła do Polski z Egiptu turystka. Złapali ją celnicy na lotnisku w Gdańsku. Kobieta tłumaczyła się, że przywiozła tabletki kolegom, bo były w atrakcyjnej cenie. Pigułki warte były blisko 50 tysięcy złotych, ale zdaniem turystki - tylko 940 złotych.

Teraz pomysłowej kobiecie grozi do dwóch lat więzienia.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: