Według badań firmy Sedlak&Sedlak niemal siedmiu na dziesięciu Polaków (69 proc.) korzysta w pracy z sieci w celach prywatnych, a co czwarty przeznacza na to średnio ponad 6 godzin tygodniowo, czyli ponad godzinę dziennie.
W dodatku sposobów na marnowanie czasu w pracy jest więcej - wśród nich rządzą: dodatkowe przerwy na posiłek, kawę (49 proc.), prywatne rozmowy telefoniczne (38 proc.) czy plotki (34 proc.).
(abs)