Późnym wieczorem gęsty dym unosił się nad większością Pragi, a płomienie zagrażały kamienicy obok. Strażakom na szczęście udało się opanować ogień.
Na noc do swoich domów mogli wrócić mieszkańcy dwóch najniższych pięter budynku. Lokale położone wyżej są zniszczone - przez ogień i wodę.
Kamienica była niedawno wyremontowana. Przyczyny pojawienia się ognia będzie badać grupa dochodzeniowo-śledcza.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.