W budynku kamienicy zawalił się dach. Z powodu zagrożenia strażacy musieli ewakuować 18 osób z sąsiedniego budynku.
Pożar w centrum Bytomia - zdjęcia z Gorącej Linii
Wieczorem w budynku kina Gloria w Bytomiu pojawił się ogień. Jak informują nasi słuchacze, trwa akcja gaśnicza. Na miejscu pracuje kilka jednostek straży pożarnej. Unoszący się nad kamienicą dym widoczny jest z kilku kilometrów. Pan Maciej przesłał na Gorącą Linię RMF FM zdjęcia.