RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w centrum Bytomia - zdjęcia z Gorącej Linii

Autor: Publikacja: Wtorek, 5 kwietnia (20:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wieczorem w budynku kina Gloria w Bytomiu pojawił się ogień. Jak informują nasi słuchacze, trwa akcja gaśnicza. Na miejscu pracuje kilka jednostek straży pożarnej. Unoszący się nad kamienicą dym widoczny jest z kilku kilometrów. Pan Maciej przesłał na Gorącą Linię RMF FM zdjęcia.

W budynku kamienicy zawalił się dach. Z powodu zagrożenia strażacy musieli ewakuować 18 osób z sąsiedniego budynku.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: