Po godzinie 4:00 na drodze S5 na wysokości węzła Kleszczewo (Wielkopolskie) doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Utrudnienia w tym miejscu potrwają co najmniej kilka godzin.


Do zdarzenia na trasie S5 doszło ok. godz. 4:20. Jezdnia w kierunku Poznania została zablokowana, zablokowany jest także pas lewy w kierunku Gniezna.

Wielkopolska policja podała, że w wypadku brały udział dwa samochody ciężarowe. Obaj kierowcy trafili do szpitala; odnieśli obrażenia niezagrażające ich życiu.

"Droga w kierunku Poznania na pewno będzie zablokowana przez wiele godzin. Służby techniczne będą potrzebowały trochę czasu na usunięcie mocno uszkodzonych ciężarówek i posprzątania miejsca wypadku" - podała policja.

Poinformowała również, że według wstępnych ustaleń, jeden ciągnik siodłowy z naczepą, z nieznanych jeszcze powodów stał po prawej stronie jezdni. Kierowca drugiego, jadący od strony Gniezna, z niewyjaśnionej przyczyny w niego uderzył.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.