W miejscowości Mokobody koło Siedlec na Mazowszu trwają poszukiwania chłopców w wieku 12 i 15 lat. Paweł i Marcin w poniedziałek po południu poszli się ślizgać. Nie wrócili do domu. Policja apeluje do mieszkańców o pomoc w poszukiwaniach chłopców.

12-letni Paweł i jego o trzy lata starszy brat Marcin wczoraj około godziny 13:00 wyszli z domu i nie wiadomo co się z nimi stało.

Chłopcy poszli nad pobliską rzekę. W pobliżu są zamarznięte oczka wodne i chłopcy chcieli się poślizgać.

Około godziny 17:00, kiedy nie wracali do domu, rodzice rozpoczęli poszukiwania na własną rękę. Później powiadomili służby.

Nie znaleziono żadnych śladów na śniegu, które mogłyby wskazywać na inny kierunek poszukiwań. Nie zauważono też pękniętego lodu.

Okolice przeczesywało prawie 200 policjantów i strażaków. Nocne poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu.Teraz akcja poszukiwawcza została wznowiona. Na miejsce ściągnięto dodatkowych policjantów z Radomia, psy tropiące i śmigłowiec z kamerą termowizyjną.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(j.)