RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poprawił się stan dwumiesięcznej Amandy

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ustabilizował się stan dwumiesięcznej dziewczynki, która trafiła na oddział intensywnej terapii szpitala w Koszalinie w Zachodniopomorskiem. Amanda ma pękniętą czaszkę oraz wylewy podczaszkowe. Lekarze ze szpitala poinformowali naszego reportera, że zwiększyły się szanse na to, że dziecko przeżyje.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: