RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja zatrzymała dwóch nieletnich pirotechników

Publikacja: Poniedziałek, 24 stycznia (10:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch 14-letnich pirotechników zatrzymali policjanci z Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Chłopcy wrzucili petardę pod samochód. Kierowca zgłosił to policji. Gimnazjalistami zajmie się teraz sąd rodzinny.

Kiedy chłopcy zostali namierzeni przyznali, że sami produkują małe ładunki wybuchowe. W ich mieszkaniach funkcjonariusze znaleźli: saletrę, siarkę i węgiel.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: