RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podlasie: Wypadek na "ósemce", tiry blokują przejazd

Publikacja: Czwartek, 2 grudnia (13:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nawet do wieczora potrwa usuwanie z drogi trzech tirów, które zderzyły się tuż przed polsko-litewską granicą w Budzisku. Do wypadku doszło koło miejscowości Szypliszki na Podlasiu. Na krajowej ósemce tworzą się gigantyczne korki.

Przyczyną wypadku, do którego doszło przed południem, była nieuwaga kierowców i trudne warunki atmosferyczne. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak informuje policja, ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Z tego powodu z obu stron - od granicy litewskiej i od Suwałk - tworzą się duże korki. jazdę dodatkowo utrudnia śnieżyca. Od rana na Suwalszczyźnie mocno pada i wieje.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: