RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pili alkohol w garażu. Prawdopodobnie udusili się spalinami

Publikacja: Niedziela, 13 stycznia (10:02) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Tragedia w Dzierzgoniu w powiecie sztumskim na Pomorzu. Dwóch mężczyzn zatruło się najprawdopodobniej samochodowymi spalinami. Jak donosi reporter RMF FM Kuba Kaługa, 56- i 57-latek pili razem alkohol w samochodzie zaparkowanym w przydomowym garażu.

Najprawdopodobniej mężczyźni chcieli się ogrzać i dlatego zostawili w aucie włączony silnik.

Po północy nieobecnością jednego z nich zaniepokoiła się rodzina. Niestety na pomoc było już za późno.

Wódka, którą pili mężczyźni, była legalna, dlatego wszystko wskazuje na to, że udusili się spalinami. Dokładne przyczyny ich śmierci wskaże jednak sekcja zwłok.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: