RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany policjant rozbił trzy auta

Publikacja: Środa, 23 lipca (13:07) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Kompletnie pijany policjant prowadził samochód i rozbił trzy auta. Do zdarzenia doszło w Międzyrzeczu w województwie lubuskim.

Mężczyzna w nocy staranował trzy prawidłowo zaparkowane samochody. Zatrzymali go świadkowie, którzy wezwali policję.

Badanie alkomatem wykazało u 24-letniego funkcjonariusza blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna był po służbie, jechał prywatnym samochodem.

Mężczyzna straci pracę. 24-latek pracował w policji od 4 lat. Procedura wydalenia ze służby już się rozpoczęła. Czeka go również sprawa sądowa. Będzie odpowiadał za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji. Może trafić na 2 lata do więzienia. Straci również prawo jazdy.   

(mpw)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: