RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany operator koparki na drodze szybkiego ruchu

Publikacja: Poniedziałek, 11 października (13:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dolnośląscy policjanci zatrzymali pijanego operatora koparki, który jechał zygzakiem drogą krajową nr 8 w okolicach Długołęki. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Jak poinformował Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, policjanci zatrzymali operatora koparki, gdy ten jechał drogą szybkiego ruchu.

Maszyną kierował 51-letni mężczyzna. Przeprowadzone badanie wykazało u niego ponad 3,1 promila alkoholu w organizmie - mówił Zaporowski. Operator koparki odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: