RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca wjechał w dom. Dwie osoby są ranne

Autor: Publikacja: Piątek, 15 lutego (23:02) Aktualizacja: Piątek, 15 lutego (23:00)

Dwie osoby zostały ranne po tym, jak kierowca BMW wjechał w dom jednorodzinny w Aleksandrowie Kujawskim. Kierowca miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez policję.

Jak ustalił nasz reporter - przez uderzenie całkowicie zniszczona jest przednia ściana budynku. 

Obrażenia mieszkających tam osób na szczęście są niegroźne. 

Jak podaje portal naszemiasto.pl, przed zderzeniem kierowca "popisywał" się swoimi umiejętnościami na pobliskim parkingu przy dyskoncie.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: